fbpx

На Львівщині три громади розроблять аудит земельних ресурсів

Рубрика Новини
МістоЛьвів

Ефективне управління земельними ресурсами – одна з важливих складових розвитку територіальних громад та забезпечення добробуту їхніх мешканців. Воно неможливе без глибокого аналізу наявних даних. Як повідомляють у регіональному офісі «U-LEAD з Європою», Великомостівська, Східницька та Моршинська територіальні громади розпочали роботу над аудитом земельних ресурсів. На всіх етапах аудиту громадам допомогу надаватимуть експерти U-LEAD .

Програма «U-LEAD з Європою» вже другий рік поспіль підтримує громади в проведенні аудиту земельних ресурсів. Загалом по Україні 21 громада розпочала роботу над аудитами за підтримки U-LEAD, серед них й три громади з Львівщини.

Як заначають експерти, облік земельних ресурсів дозволить, у першу чергу визначити кількість земель комунальної власності та зрозуміти можливості їх використання. Це спростить управління ресурсами та сприятиме залученню нових інвестицій та наповненню місцевих бюджетів.

Аудит земельних ресурсів – це лише початкова точка обліку. Тобто формування масивної бази даних, її обробка та аналіз, що стають базою для старту обліку земельних ресурсів (або для його продовження). Сам облік земельних ресурсів  – це постійна діяльність.

У регіональному офісі повідомили, що вони готові надавати консультації й іншим громадам, які виявлять бажання розпочати аудит земельних ресурсів чи матимуть питання з інших питань.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян, та розширює можливості громад.

 

 

 

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль