fbpx

На Львівщині стартував конкурс проєктів для громадських організацій

Рубрика Новини

Департамент комунікацій та внутрішньої політики Львівської облдержадміністрації оголошує проведення конкурсу з визначення проєктів (заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2021 році в межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області на 2021-2025 роки.

Вперше на фінансування одного проєкту передбачена можливість отримати фінансування у сумі до 100 тис. грн.

Проєкти, що подають для участі у конкурсі, мають бути спрямовані на реалізацію таких пріоритетних завдань:

  1. підвищення спроможності інститутів громадянського суспільства;
  2. розвиток громадянського суспільства в територіальних громадах;
  3. соціально-економічний розвиток;
  4. культурно-просвітницька діяльність.

Конкурсна пропозиція складається державною мовою та має містити:

1) заяву про участь у конкурсі за формою встановленого зразка, за підписом керівника або уповноваженої особи інституту громадянського суспільства, скріпленим печаткою інституту (у разі наявності);
2) опис проєкту та кошторис витрат, необхідних для реалізації проєкту, за формою встановленого зразка;
3) листи-підтвердження органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій (у разі їх залучення до виконання (реалізації) проєкту (заходу);
4) інформацію про діяльність інституту громадянського суспільства, зокрема досвід виконання (реалізації) проєкту (заходу) протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування інституту громадянського суспільства, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення.

Інститут громадянського суспільства, який визначений переможцем конкурсу та отримав фінансову підтримку за рахунок бюджетних коштів, бере участь у співфінансуванні проєкту (заходу) в розмірі не менше 15% необхідного обсягу фінансування.

Конкурсні пропозиції можуть подаватися інститутами громадянського суспільства, зареєстрованими в установленому порядку не пізніше ніж за шість місяців до оголошення проведення конкурсу.

Рівень виконання проєкту (заходу) повинен бути обласний. Обласний рівень виконання проєкту (заходу) – провадження проектної діяльності у більш як половині районів області (не менше 4-х районів) та/або забезпечення участі у такій діяльності осіб з більш як половини районів області.

Конкурсні пропозиції приймаються з 29 березня по 29 квітня 2021 року щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів, з 09:00 до 18:00 год (пт. з 9:00-17:00) за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, к. 403.

Контактна інформація: (032) 2-999-555, communicationloda@gmail.com.

З повним текстом оголошення можна ознайомитися тут.

Джерело – Громадський простір

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль