fbpx

На Хмельниччині розігрують грант для молоді

У Полонській територіальній громаді організовано громадську ініціативу «Полонська Платформа Партнерства» із розробленою грантовою програмою у розмірі 30 000 грн. Грант надається для створення і реалізації проєктів шкільної молоді.

Отримання гранту дозволить, зосередитися молоді в процесі виконання проєкту для його реалізації. Проєкти будуть реалізовуватися спільно. Проєкт повинен допомогти молоді з регіонів втілити креативний задум, реалізувати найсмиливіші мрії та бачення розвитку добробуту своєї громади.

Загалом було подано на грант 10 проєктних заявок з різних сфер: екології, культури, інновацій та молодіжного середовища. В другий тур пройшло 4 проєктні заявки:

  • Маївка Світлана проєкт «Інноваційний лекторій просто неба» Полонської гімназії;
  • Каневська Оксана проєкт «Інформаційний хаб» Полонської ЗОШ І-ІІІ ступенів №6;
  • Скоропаденко Ольга проєкт «Метеостанція для малят «Веселка» ЗДО №2 «Веселка»;
  • Гринчук Лілія проект «Туристичний дитячий путівник «Шлях Полонськими скарбами» – інтерактивна карта – гра Полонської гімназії.

5 червня 2021 року відбудеться оголошення результатів і напрацювання стратегії роботи.

«Уже в суботу ми будемо вітати переможців та разом з усіма командами станемо учасниками реалізації першого позаконкурсного проекту «Музичний кліп дитячого гімну м.Полонне», поданий дитячими вокальними колективами “Viva” та «Співограй» – коментує Віталій Головня, ініціатор грантової програми.

На базі «Полонська Платформа Партнерства» планується організація семінарів, форумів, тренінгів, вебінарів, школи розвитку та багато інших активностей.

Рубрика: Новини
Facebook
Telegram
Twitter
Напишіть ваше звернення