fbpx

Молодіжні центри в Україні отримають інтелектуальний грант

Рубрика Новини

Дослідницько-освітній відділ Молодіжної організації «СТАН» на чолі з культурним медіатором Ярославом Мінкіним допоможе молодіжним центрам та локальним ініціативам, що працюють з молоддю, посилити роль нового покоління в прийнятті рішень.

Представники молодіжних центрів / молодіжних та громадських організацій / молодіжних ініціатив зможуть долучитися до впровадження нової програми «Democracy Defenders in UA» та запросити досвідчених тренерів для пілотування програми у своїй громаді. 

Ця програма акумулює в собі досвід молодіжних центрів та громадських організацій Данії, Вірменії, Грузії, Німеччини, Чехії та України для того, щоб допомогти молоді бути активнішою та мати змогу локально впливати на прийняття політичних та громадських рішень.

Ініціативи, що працюють з молоддю, отримають від молодіжної організації «СТАН» інтелектуальний грант на:

– застосування методології програми «Democracy Defenders in UA»;

 – залучення висококваліфікованих тренерів міжнародного рівня в роботу інституції;

 – безкоштовне проведення серії заходів з неформальної освіти для молоді;

 – структуровані рекомендації щодо стратегічного розвитку молодіжної ініціативи, залучення нових цільових груп та просування демократичних цінностей.

Взяти участь у програмі можуть молодіжні центри/ молодіжні та громадські організації/ молодіжні ініціативи / неформальні об’єднання молоді з усіх областей України.

Освітня програма «Democracy Defenders in UA» стартує у вересні 2019 року. Мета програми – активізувати молодь та запропонувати інструменти для впливу молоді на прийняття рішень. Це може допомогти громадам інтенсивніше розвиватися, підсилити вже діючі проекти та навчити молодь відстоювати демократичні цінності. 

Програма є логічним продовженням низки ініціатив, які було реалізовано під егідою Молодіжної організації «СТАН» в 2017-2019 роках, а саме: Лабораторії соціального підприємництва «Ухоробрене Юнацтво» для молоді сходу України (2017-2018), Майстерні Молодіжної Демократії «Grown Up Democracy» для молодіжних активістів з Луганської області в рамках співпраці з ЮНІСЕФ (2018-2019), проекту «Захисники Демократії / Democracy Defenders», реалізованого за підтримки NED (2018), міжнародного проекту «Assessing the Needs of Youth in the EaP» (2019).

Всі зацікавлені особи мають заповнити аплікаційну форму за посиланням https://bitly.su/sRBG 

Розробником та головним тренером програми «Democracy Defenders in UA» є Ярослав Мінкін, який став переможцем проекту «Підтримка молодих лідерів громадянського суспільства в країнах Східного Партнерства / Supporting Young Civil Society Leaders in Eastern Partnership Countries» (2019) #eapcivilsociety. Він переміг з інноваційним проектом «Освітня програма з посилення ролі нового покоління в прийнятті політичних рішень».

Проект реалізується за підтримки Європейського Союзу через Фонд громадянського суспільства Східного партнерства / Eastern Partnership Civil Society Facility #CivilSocietyFellows #EaPFellows #EaPFellow2019 #EU4Youth.

Джерело – Гурт

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль