«Молодіжна ради це чудова перспектива для громад активізувати молодь та і себе разом з ними, впроваджувати нові і круті проєкти, створювати можливості для розвитку молоді на місцях». Одна з ключових тез, які найкраще характеризують діяльність Молодіжної ради при Хмельницькій обласній державній адміністрації. Нещодавно стало відомо про оновлення складу молодіжної ради.
Що потрібно, щоб подати документи? Установчі збори з формування нового складу молодіжної ради при Хмельницькій обласній державній адміністрації відбудуться 14 травня 2021 року.
Для участі в установчих зборах до 14 квітня включно необхідно подати заяву, написану у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.
До заяви додаються:
- прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу молодіжної ради;
- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, місця роботи чи навчання, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;
- інформація про діяльність інституту громадянського суспільства за останній рік;
- інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних.
Пакети документів для участі в установчих зборах в паперовому вигляді та їх скановані копії на електронних носіях приймаються до 14 квітня 2021 року включно до 16.00 год за адресою: м.Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок рад, каб.401.
До складу молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, які є:
– представниками молодіжних консультативно-дорадчих органів при сільських, селищних, міських, районних у містах радах, утворених на території Хмельницької області (за згодою);
– представниками інститутів громадянського суспільства, що провадять діяльність у молодіжній сфері, які зареєстровані в установленому порядку та/або провадять діяльність на території Хмельницької області (за згодою);
– представниками органів студентського та учнівського самоврядування та їх обласних об’єднань (за згодою).
Відповідальна особа: Ілля Осадчук
моб. тел. 096-142-44-58, email: osadchuk1@i.ua.
Для довідки:
Молодіжна рада – це інструмент молодіжного «голосу», який дає можливість почути молодих людей. Це консультативно-дорадчий орган, який утворюється при органах місцевого самоврядування із представників молоді для консультування, розробки та реалізації молодіжної політики на місцях.
Який портрет молодіжної ради сьогодні:?
- Нові, перспективні ідеї для розвитку вашої громади
- Свідома та активна молодь
- Освітній майданчик для розвитку демократії.
- Промоція вашої громади (в першу чергу за рахунок доступу та активності молодих людей в сучасних інформаційних каналах).
- Соціальний ліфт для молодих та активних.
- Оцінка реальної ситуації в молодіжному середовищі.
- Освітній майданчик для розвитку демократії.
- Промоція вашої громади (в першу чергу за рахунок доступу та активності молодих людей в сучасних інформаційних каналах).
- Соціальний ліфт для молодих та активних.
- Оцінка реальної ситуації в молодіжному середовищі.
Джерела:
- https://www.adm-km.gov.ua/?page_id=150
- http://youthcouncil.com.ua/management
- https://course.youthcouncil.com.ua/chapter-1/