fbpx

Менторська програма для жінок-лідерок місцевого самоврядування: розпочався набір учасниць

Проект DESPRO запускає тренінгову та менторську програму для жінок-лідерок місцевого самоврядування: оголошено набір учасниць та менторок.


Менторська програма має на меті:

 • ознайомити з гендерним підходом на місцевому рівні,
 • навчити застосовувати інструменти гендерної політики при розробці та впроваджені документів місцевого рівня (статути, стратегії, програми та плани дій),
 • дати інформацію про особливості підготовки та написання проектних заявок ( враховуючи гендерну складову),
 • налагодити комунікацію та обмін досвідом між представницями різних громад України,
 • створити проєкти нормативних документів територіальних громад, які враховуватимуть гендерну складову (статут, стратегію, програми та плани дій).

Зміст програми:

Блок 1: Практичне навчання та індивідуальні консультації з врахування гендерної складової при підготовці документів місцевого рівня.

Блок 2: Навчання з підготовки проектних заявок (враховуючи гендерну складову).

Блок 3: Зустрічі та обмін досвідом із досвідченими жінками-лідерками в громадах.

Оголошення з набору учасниць

До участі у навчанні запрошуються:

 • посадові особи органів місцевого самоврядування територіальних громад,
 • жінки-уповноважені особи (координаторки) з питань забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків у місцевих радах,
 • депутатки місцевих рад.

Формат навчання: Zoom

Тривалість: 15 занять та індивідуальних менторських консультацій у травні – червні 2021 року з експертками з гендерних питань та досвідченими менторками.

Участь у тренінговій та менторській програмі є безкоштовною. Кількість місць обмежена. Учасниці отримають сертифікати від проекту DESPRO.

Для того, щоб взяти участь в якості учасниці менторської програми, заповніть анкету за посиланням.

Кінцевий термін подачі заявки: 24 травня 2021 включно.

Про результати відбору відібраним учасницям буде повідомлено до 27 травня включно. Початок занять – 31 травня 2021 року.  

Оголошення з набору менторок

До уваги випускниць тренінгів «Жінки-лідерки місцевого самоврядування» DESPRO, запрошуємо вас взяти участь у конкурсі та стати менторкою для інших жінок з громад України, поділитися своїм досвідом роботи у громаді, разом обговорити виклики, що стоять на професійному шляху жінок у місцевому самоврядуванні!

Хто такі менторки? Менторки – це наставниці, які мають необхідні знання та професійний досвід у певній сфері, і можуть допомогти іншим, менш досвідченим, колегам.

Ми шукаємо учасниць, які відповідають усім трьом вимогам:

 • випускниць тренінгів «Жінки-лідерки місцевого самоврядування» DESPRO, що зможуть поділитися своїм досвідом із будь-якої сфери місцевого розвитку з іншими жінками у громадах,
 • досвідчених спеціалісток, які мають досвід роботи на місцевому рівні,
 • тих, хто матиме можливість взяти участь у 1 вебінарі-бесіді та 1 тематичній консультації на різні тематики роботи у місцевому самоврядуванні для інших жінок (протягом травня-червня 2021 року).

Участь у менторській програмі в якості менторки є оплачуваною.

Період програми: травень – червень 2021 року

Формат: Zoom (організується проектом DESPRO)

Щоб взяти участь в якості менторки, заповніть анкету за посиланням.

Кінцевий термін подачі заявки: 24 травня 2021 включно.

Про результати першого етапу відбору потенційним кандидаткам буде повідомлено до 27 травня включно. Організатори сконтактуються лише із тими, хто пройшов перший етап відбору, щоб детально описати обсяг робіт, потенційну к-сть учасниць, яких менториме кожна менторка, і суму оплати. Початок менторської програми – 31 травня 2021 року. Менторки отримають сертифікати від проекту DESPRO, можливість обмінятися думками з іншими фахівцями з різних громад та цінний новий досвід. 

Джерело – DESPRO

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль