fbpx

Львівщина претендує на проведення 8 всеукраїнських молодіжних заходів

Рубрика Новини
МістоЛьвів

Управління молоді та спорту Львівської ОДА подало вісім масштабних проєктів для включення в календар основних молодіжних заходів країни, що відбуваються під егідою профільного міністерства. Затвердять перелік у березні. Найбільше заходів заплановано на літо та осінь.

 

Серед поданих заходів – вже традиційні для Львівщини молодіжний патріотичний фестиваль «Зашків» та християнський військово-вишкільний молодіжний табір «Захисник». Фестиваль відбудеться на батьківщині полковника Армії УНР, творця Організації українських націоналістів Євгена Коновальця у селі Зашків та збере близько 5 000 відвідувачів. Проведення вишкільного табору «Захисник» заплановане на території національного природного парку «Сколівські Бескиди» серед мальовничої природи Карпат.

«Це заходи, спрямовані на національно-патріотичне виховання молоді, яке в контексті сьогоднішніх подій актуально, як ніколи. Щорічно цим подіям ми приділяємо особливу увагу, отримуємо багато позитивних відгуків, аналізуємо, які моменти можна покращити. Важливо також, що, до прикладу, «Зашків» об’єднує навколо себе чимало громадських організацій, які потім спільно продукують заходи нових форматів обласного рівня», – зазначає виконувач обов’язки керівника відділу молодіжної політики Тарас Назарків.

Також у переліку Всеукраїнський 24-годинний захід для молоді «Молодвіж», проведення якого координує міський молодіжний центр щорічно з 2018 року. Організатори очікують понад 4 тисячі учасників з різних куточків України. Серед основних тем цьогорічного заходу: розвиток культури сталості волонтерства,  мобільність молоді, розвиток навичок молоді, підвищення рівня участі молоді у суспільно-політичних процесах та мережування молодіжних середовищ.

Показати науку цікавою та доступною планують на Всеукраїнський фестиваль  науки «OL». Це трансформований варіант фестивалю «Наукові пікніки», які  відбуваються у Львові з 2019 року. В програмі цьогорічного заходу лекції, майстер-класи та наукові шоу. Через таку багатовекторність гаслом заходу стане  «OL for all» – «Open Lab для всіх» або ж «Наука для всіх».

Близько тисячі учасників об’єднає «Дизаріум – захід змін». Завданнями заходу є популяризувати дизайн, мистецтво та технології серед молоді,  підвищити кількість та якість ініціатив, реалізованих молоддю, посилити співпрацю між дизайн студіями та Львівською громадою, зібрати кращі практики та показати, як їх можна втілити для покращення глобального та локального рівня.

У липні заплановане проведення Всеукраїнського тренінгу для підготовки представників, що залучають до своєї діяльності волонтерів, та фахівців, що популяризують волонтерську діяльність серед молоді. Під час заходу буде визначено шляхи залучення та взаємодії з волонтерами та розроблено рекомендації для поліпшення державної політики та законодавчого регулювання волонтерства в Україні.

Необхідні знання, уміння й навички для якісної роботи з молоддю можна буде отримати під час серії Всеукраїнських тренінгів для представників, які працюють у молодіжних та дитячих громадських організаціях. Працівники галузі навчатимуться дизайн-мислення, диктуватимуть про виклики й завдання молодіжної політики.

Що таке молодіжна рада, які бувають форми й види молодіжної участі, які  показники свідчать про успішність роботи молодіжної ради буде змога поспілкуватись під час  Всеукраїнського тренінгу для представників молодіжних консультативно-дорадчих органів. Його проведення заплановано на першу декаду вересня.

 

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль