fbpx

Конкурс «Золотий фліпчарт»: сьогодні стартувало голосування

Рубрика Новини

Сьогодні розпочалося голосування за поданні заявки на конкурс «Золотий фліпчарт», яке триватиме до 27 листопада 2020 року. На конкурс було подано 63 заявки, всі вони пройшли технічний  відбір та допущені до голосування. Переглянути заявки та проголосувати можна на сайті конкурсу.

Як проголосувати?

1.      Перейдіть на сайт конкурсу та оберіть номінацію, яка вас цікавить.

2.      Зареєструйтеся через сайт або соціальну мережу Facebook. Для реєстрації достатньо натиснути на помаранчеву кнопку «Реєстрація»  у верхній частині сторінки сайту, після чого з’явиться спеціальна форма, яку потрібно заповнити. 

3.      Оберіть від 1 до 3 номінантів. Ви можете голосувати одразу за кілька номінантів – не менше 1, але не більше 3.

4.      Для того, щоб ваш голос було зараховано, потрібно натиснути на позначку зірочки.

Крім онлайн-голосування заявки оцінює експертна комісія конкурсу. Результати експертного оцінювання оголосять на церемонії нагородження 27 листопада у місті Тернопіль. По кожній з номінацій буде по два переможці – за результатами онлайн-голосування та експертного оцінювання.


Партнери конкурсу «Золотий фліпчарт» – Тернопільська міська рада, міжнародний музичний фестиваль «Файне місто», Центр Науки Тернополя, Телеканал «Тернопіль 1», UaMedia Group та рекламна агенція Цифра.

Конкурс організовує громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» в рамках проєкту «Центр розвитку громадської активності» за підтримки Європейського фонду за демократію (EED).

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль