fbpx

Конкурс проєктів для громадських організацій Тернопільщини

Рубрика Новини

Управління інформаційної політики та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації (далі організатор) оголошує конкурс програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка у 2022 році за рахунок коштів обласного бюджету.

Організація та проведення конкурсу з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2022 році за рахунок коштів обласного бюджету здійснюється відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 (зі змінами).

Конкурс проводиться у рамках програми розвитку громадянського суспільства у Тернопільській області на 2021-2023 роки.

Пріоритетні напрямки: соціально-економічний розвиток, культурно-просвітницька діяльність, патріотичне виховання, краєзнавча робота, охорона пам’яток історії та культури, аналітична діяльність, допомога соціально незахищеним верствам населення, екологічна безпека, протидія корупції.

Перелік видів діяльності, що можуть бути підтримані організатором конкурсу: 

1) проведення, спрямованих на реалізацію цілей та пріоритетних завдань конкурсу, конференцій, круглих столів, тренінгів, курсів, навчальних семінарів, фестивалів, виставок, концертів, культурно-мистецьких, просвітницьких, спортивних та інших заходів;

2) видання довідників, брошур, буклетів, інформаційних листівок;

3) розробка та видання методичних матеріалів;

4) транспорті послуги, оренда приміщень для проведення заходів в рамках виконання пріоритетних завдань конкурсу;

5) види діяльності, пов’язані з організацією проведення волонтерської діяльності;

6) проведення форумів інститутів громадського суспільства, засідань громадських рад, творчих спілок, заходів з обміну досвідом роботи з вітчизняними та іноземними інститутами громадянського суспільства;

7) створення тематичних вебресурсів.

Конкурсні пропозиції можуть подаватися інститутами громадянського суспільства, зареєстрованими в установленому порядку не пізніше ніж за шість місяців до оголошення проведення конкурсу.

Інститут громадянського суспільства можуть подавати на конкурс кілька конкурсних пропозицій.

Конкурсна пропозиція має подаватися у друкованому та електронному вигляді.

Усі документи, що складають друкований варіант конкурсної пропозиції, мають бути пронумеровані та належним чином засвідчені (підпис керівника, дата, печатка організації (у разі наявності)).

Конкурсна документація, надана в неналежному вигляді або після закінчення зазначеного терміну, розглядатися не буде.

Подані конкурсні пропозиції не повертаються учасникові конкурсу.

Конкурсна пропозиція складається державною мовою і повинна містити:

1) заяву про участь у конкурсі за формою, згідно з додатком 1 ( .docx , 16.66 Кб );

2) опис програми (проєкту, заходу) за формою згідно з додатком 2 ( .docx , 17.08 Кб ) та кошторис витрат, необхідних для використання (реалізаці) програми (проєкту, заходу), згідно з додатком 3 ( .docx , 14.91 Кб ) з урахуванням переліку статей, визначених організатором конкурсу;

3) листи-підтвердження про підтримку у виконанні (реалізації) відповідної програми (проєкту, заходу) або готовність долучитися до її (його) організації органів державної влади, органів місцевого самоврядування, наукових установ, інститутів громадянського суспільства, інших установ та організацій в разі їх залучення до виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу);

4) інформацію про діяльність інституту громадянського суспільства, зокрема досвід виконання (реалізації) програми (проєкту, заходу) протягом останніх двох років або з часу реєстрації, якщо інститут громадянського суспільства зареєстровано менше як за два роки до оголошення конкурсу, за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінсування інституту громадянського суспільства, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення.

Відповідальність за достовірність інформації, що міститься у конкурсній пропозиції, несе учасник конкурсу.

Граничний обсяг фінансування за рахунок коштів обласного бюджету однієї програми (проєкту, заходу), що подається для участі у конкурсі, становить 50,0 тис. гривень.

За рахунок коштів обласного бюджету може бути профінансовано не більше як 85 відсотків від обсягу фінансування програми (проєкту, заходу). Решта у розмірі не менш ніж 15 відсотків необхідного обсягу фінансування програми (проєкту, заходу) мають бути забезпечені інститутами громадянського суспільства соціального спрямування як матеріальні чи нематеріальні ресурси, у тому числі як разові, періодичні, цільові внески та відрахування засновників і членів, оплата вартості приміщення, техніки, обладнання, проїзду.

Адреса, за якою приймаються конкурсні пропозиції: м. Тернопіль, вул. Грушевського,8, каб. № 820, управління інформаційної політики та комунікацій з громадськістю Тернопільської обласної державної адміністрації, з 09:00 год. до 16:30 год. (обідня перерва: 13.00 – 13.45 год.) та на електронну адресу mail.uvp@te.gov.ua.

За додатковою інформацією звертайтесь до Гачкевич Уляни Ігорівни, головного спеціаліста управління інформаційної політики та комунікацій з громадськістю Тернопільської обласної державної адміністрації, щоденно в робочі дні, за адресою: м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8, каб. № 820 (8 поверх) тел. +380968023884, з 09:00 год. до 13:00 год та з 14:00 до 16.30 год. (обідня перерва: 13.00 – 13.45 год.)

Строки подання конкурсних пропозицій: з 1 жовтня по 31 жовтня 2021 року.

Строки проведення конкурсу: з 1 листопада по 30 листопада 2021 року.

Протягом 15 робочих днів після затвердження обласного бюджету на 2022 рік конкурсна комісія на підставі рейтингу конкурсних пропозицій та в межах передбаченого обсягу фінансування приймає рішення щодо визначення переможців конкурсу та обсягів бюджетних коштів для надання фінансової підтримки для виконання (реалізації) кожної програми (проєкту, заходу) у 2022 році.

Переможці конкурсу протягом 20 днів після оголошення результатів конкурсу зобов’язані повідомити організатору конкурсу про те, чи буде на проєкт, який став переможцем конкурсу, надаватися фінансова підтримка іншими організаторами конкурсів за рахунок коштів місцевого бюджету та прийняте рішення щодо вибору одного організатора конкурсу, від якого буде здійснюватись фінансування.

Джерело – Тернопільська обласна державна адміністрація

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль