fbpx

Конкурс на одержання субгранту «Розвиток мікропідприємництва у громадах»

Рубрика Новини

«Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО)» (надалі – «Проект АГРО») зацікавлений у наданні підтримки діючим і придатним українським неурядовим і громадським організаціям, об’єднанням і приватним підприємствам, які запропонують життєздатні механізми започаткування нових видів господарської діяльності у громадах, що дозволить мешканцям розширити свої джерела доходів і підвищити конкурентоздатність на місцевому ринку праці. У свою чергу це повинно дозволити громадам розширити існуючий діапазон вузьких сфер спеціалізації або започаткувати нові види діяльності, що залучатимуть людей до оплачуваної праці чи мікропідприємництва.

МЕТА ЗАПИТУ:

З огляду на потребу в розробці та пілотуванні проектів, які дозволять сільським громадам отримати реальні інструменти для розвитку бізнесу, підвищення рівня зайнятості, якості потрібних місцевим роботодавцям людських ресурсів, діяльність у рамках субгранту може, зокрема, передбачати наступне:

 1. Розробку механізму виявлення економічної спеціалізації, до якої схильні мешканці громади (на основі історичного досвіду, наявного потенціалу чи ринкової ніші; якщо у громаді є які-небудь національні/етнічні меншини, слід врахувати національні/етнічні нішеві продукти).
 2. Інформаційні заходи з метою популяризації професій і занять, які користуються високим попитом серед місцевих роботодавців (всі заходи повинні проводитися з дотриманням вимог доступності для людей з інвалідністю).
 3. Розвиток у студентів і молоді навичок та готовності перетворювати свої творчі ідеї у підприємницьку діяльність (розробка адаптованих програм для дітей та молоді; якщо навчання проводиться мовою національних/етнічних меншин, перекладіть програми навчання, якщо про це попросять).
 4. Заходи з метою пошуку перспективних ідей і бізнес-ніш для впровадження у громаді.
 5. Заходи, покликані допомогти мешканцям громади, які мають бізнес-ідеї, оцінити перспективи їхньої реалізації.
 6. Навчальні заходи, що допоможуть започаткувати мікробізнес, і консультаційні програми, що дозволять розвивати господарську діяльність.
 7. Заходи з розвитку людського капіталу, що дозволять місцевим роботодавцям найняти кваліфікованих працівників або підвищити рівень зайнятості мешканців громади (залучення недостатньо представлених груп населення як додаткового активу для розвитку громади).
 8. Розробку механізмів координації діяльності місцевої влади, роботодавців і місцевих професійно-технічних навчальних закладів, що дозволять ініціювати чи розвивати ланцюги створення вартості або перспективні проекти, які потребують певної спеціалізації та масштабування.
 9. Сприяння співпраці між зацікавленими сторонами на території громад з метою підвищення якості послуг професійного навчання та бізнес-послуг для майбутніх підприємців.
 10. Удосконалення навчальних програм у місцевих навчальних закладах професійної освіти для підготовки кваліфікованих робітників, які користуються великим попитом серед роботодавців.

Проект AГРО заохочує заявки від організацій, які відповідають вищезазначеним критеріям прийнятності та демонструють наступне:

 1. Заявник може бути українською неурядовою або громадською організацією, об’єднанням або приватним підприємством. Заявник повинен бути офіційно заснованою, зареєстрованою в Україні організацією, що визнається відповідними українськими органами влади та дотримується українського законодавства і всіх вимог цивільного та податкового кодексів України.
 2. Заявник повинен мати щонайменше 5 років досвіду здійснення відповідної діяльності у сфері місцевого економічного розвитку, проектної діяльності, надання навчально-консультаційних послуг.
 3. Заявник повинен мати досвід успішної реалізації щонайменше 5 проектів у сфері розвитку людського капіталу, розробки та реалізації навчально-консультаційних програм, проектів розвитку бізнесу.
 4. Заявники повинні мати принаймні персонал на наступні посади: Координатор проекту та провідні експерти.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОДАННЯ ЗАЯВКИ

Проект АГРО проведе передзаявочний онлайн семінар 26 березня 2021 р. з 10.00 до 12.00 години за київським часом. Зацікавлені заявники, які відповідають наведеним у Розділі III ЗПЗ № 29 критеріям прийнятності та бажають взяти участь у цьому семінарі, повинні підтвердити свою участь, надіславши ім’я учасника, назву організації, електронну адресу учасника та його номер телефону до 25 березня 2021 р. на адресу agro.subawards@chemonics.com з посиланням у темі листа на RFA № 29.

Заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) слід подавати в електронному форматі на нижчезазначену адресу електронної пошти з посиланням на RFA №29. Заявки повинні бути подані не пізніше 18:00 за місцевим часом 09 квітня 2021 р. на адресу: agro.subawards@chemonics.com.

Усі питання щодо ЗПЗ №29 просимо надсилати на ім’я менеджера відділу субгрантів і контрактів Аліну Пікінер, на електронну адресу: agro.subawards@chemonics.com з посиланням на RFA № 29 у темі листа.

Повний опис технічного завдання та інструкцій щодо підготовки та подання заявок наведені у Запиті на подання заявок на одержання субгранту (RFA/ЗПЗ) №29 за посиланням.

 Завантажити додатки.

Джерело – Громадський простір

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль