fbpx

Конкурс малих грантів DREAMactions 4.0.

Рубрика Новини

CANactions School та Western NIS Enterprise Fund,  який підтримує ініціативи з просування реформ в Україні та трансформаційні проєкти, оголошують початок 4-го випуску Конкурсу малих грантів DREAMactions. 

Мета DREAMactions 4.0. — підтримка громад  в процесі їх трансформації та розвитку шляхом надання мікрогрантів та освітнього компоненту. 

DREAMactions 4.0:  

  • орієнтований на – зареєстрованих на території малих та середніх (50-100 тис.ос.) міст України юридичних осіб (в тому числі ФОП, КП та ін) та громадських організацій; 
  • передбачає співпрацю громади з місцевою владою (фіксується листом-підтримкою) та співфінансування (форми листів – довільні); 
  • фокус проєктів –  мікро-проєкти тактичного урбанізму; 
  • освітній компонент для всіх учасників задля посилення їх спроможності успішно впровадити проєкти.  

Відбір проєктів  передбачає два етапи.  Після проходження освітнього компоненту, команди за підтримки експертів матимуть змогу доопрацювати свої ідеї та захистити їх на другому етапі відбору.   

Запрошені експерти Конкурсу – провідні  фахівці і фахівчині різних сфер — фінансів, комунікації, урбаністики, економіки. Вони допомагатимуть командам вдосконалити їх проєктні пропозиції  та забезпечити результативність на місцях.   

Конкурсом передбачено надання грантів у розмірі до 100 000 грн кожному з п’ятьох переможців. 

Обов’язковою умовою формування бюджету конкурсної заявки є співфінансування, яке повинно складати щонайменше 30% від загального бюджету. Розмір грантової заявки розраховується за формулою = загальний бюджет – співфінансування. Джерелом співфінансування можуть бути кошти з місцевого бюджету, залучені завдяки підтримці бізнес-партнерів чи за участі громади. 

Кінцевий термін прийому заявок: 24 вересня 2021 року (18:59 за київським часом). 

Оголошення відібраних проєктів-фіналістів відбудеться  8 жовтня 2021  

Освітній компонент триватиме з 11 до 22 жовтня 2021 року 

Термін впровадження проєктів триватиме до червня 2022 року.  

Детальна інформація та умови участі у Конкурсі: http://dreamactions.info/4

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль