fbpx

Конкурс інституційної підтримки молодіжних громадських організацій

Рубрика Новини

У рамках програми «Мріємо та діємо» IREX запрошує подавати заявки на Конкурс інституційних грантів від кваліфікованих українських молодіжних організацій, які підтримують розвиток потенціалу молоді та вирішують нагальні потреби молоді, спричинені війною. Обрані організації можуть отримати довгострокову підтримку для подальшого вирішення поточних потреб молоді та забезпечення власної стійкості для довгострокового впливу в Україні.

Інституційні гранти спрямовані на національні або регіональні організації, які активно відповідають на нагальні потреби молоді під час війни та мають потенціал для просування національної молодіжної політики та питань розвитку, поділяють принципи та цінності “Мріємо та діємо”, але які ще потребують підтримки та розвитку організаційного потенціалу та спроможності.

У разі, якщо маєте запитання, надсилайте їх до 10 cічня 2023 року на електронну адресу: grants.diemo@irex.org.

Надсилайте пропозиції на електронну адресу grants.diemo@irex.org до 25 січня 2023 року до 23:59 за київським часом.

Детальний опис та пакет документів можна знайти за посиланням.

Програма USAID “Мріємо та діємо” – 5-річна програма, спрямована на розвиток та підтримку молоді в Україні, створення сприятливого середовища, в якому молодь матиме можливість реалізувати свої мрії, ідеї та бачення розвитку країни. Не пропускайте актуальні можливості для молоді у Facebook та Instagram.

Програма впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX.  

Джерело – Громадський простір

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль