fbpx

Кадрова робота в ОМС: U-LEAD оголошує новий набір на нову навчальну програму

Рубрика Новини

Зробіть ефективнішою роботу з кадрами у вашому органі місцевого самоврядування та налагоджуйте співпрацю з колегами з інших областей!

У цьому вам допоможе нова Навчальна програма від U-LEAD. «Кроки для спеціалістів. Кадрові питання в ОМС в умовах воєнного стану» – це вісім тижнів онлайн семінарів та тренінгів, що створені спеціально для спеціалістів, які відповідальні за ведення кадрової роботи.

Програма допоможе знайти відповіді, серед іншого, на такі запитання:

  • Які особливості прийняття на службу в ОМС в умовах воєнного стану?
  • Як забезпечити професійний розвиток та просування по службі посадових осіб місцевого самоврядування?
  • Які форми організації трудових відносин можуть бути застосовані для збереження кадрового потенціалу в ОМС?
  • Як правильно надати відпустки працівникам?
  • Які нюанси необхідно врахувати при притягненні до дисциплінарної відповідальності та звільненні працівників?
  • І, звісно – як правильно виплачувати додаткову заробітну плату та інші стимулюючі виплати, та чому ці складові заробітної плати мають стимулювати посадових осіб та службовців ОМС до ефективної роботи та розвитку?

У межах навчальної програми учасники отримають актуальні знання щодо особливостей організації трудових відносин в умовах воєнного стану та опрацюють навички в їх окремих напрямах, що дозволить підвищити ефективність кадрової роботи.

Окрім того, дана програма дозволить учасникам встановити контакти та налагодити співпрацю з колегами із інших областей України.

Як взяти участь?

Учасниками програми можуть стати по одному представнику від громади. Це має бути посадова особа місцевого самоврядування з числа спеціалістів, що відповідають за ведення кадрової роботи в апараті або виконавчих органах ради.

Для участі у відборі на «Кроки для спеціалістів. Кадрові питання в ОМС в умовах воєнного стану» необхідно заповнити заявку, що додається, та до 18:00 17 березня 2023 року надіслати її на електронну адресу:
regops.u-lead@giz.de, в темі повідомлення вказавши «Кадрові питання_Назва громади_Область».

Якщо ви хочете дізнатися більше про Навчальну програму та про те як до неї долучитися, то реєструйтеся на інформаційну зустріч, що відбудеться 7 березня 2023 року о 10:00 за цим посиланням НАТИСНІТЬ ТУТ

Заходи Навчальної програми розпочинаються 4 квітня 2023 року.

Крокуймо до успіху разом!

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль