fbpx

Юлія Нецько: «Я почуваюсь комфортно у цій команді і відчуваю важливість того, що ми робимо»

Рубрика Новини

Ми продовжуємо знайомити вас з командою громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад». У сьогоднішньому матеріалі розповідаємо про Юлію Нецько – менеджерку проєктів громадської організації “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад”.

Юля відповідає за комунікацію з органами місцевого самоврядування та учасниками наших проєктів. Також без неї не відправляється жодна заявка на конкурси, оскільки саме вона здійснює переклад тексту.

Більше деталей у традиційному інтерв’ю, яке проводив менеджер з комунікації Сергій Волохатий.

  • Розкажіть про себе, свої хобі, захоплення

Люблю читати і подорожувати. Останній рік з хвостиком основним захопленням є виховання синочка Олександра.

  • Як довго ви працюєте у громадському секторі?

З 2017-го року долучилась до роботи громадської організації “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад”. До моїх основних завдань входить комунікація з органами місцевого самоврядування та учасниками наших проєктів.

  • Якими проєктами пишаєтеся найбільше?

Насправді кожен проєкт є по-своєму особливий, оскільки ти знайомишся з людьми, допомагаєш їм вирішити певні проблеми громади чи запровадити нові сервіси. Для мене особливою цінністю є те, що навіть після завершення проєкту ми продовжуємо спілкуватись з учасниками і часто бачимо їх на наших наступних заходах. Для мене це підтвердження, що ми все робимо правильно, якщо люди до нас повертаються.

  • Продовжіть речення: «Я в команді громадської організації  «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад», оскільки…»

Я почуваюсь комфортно у цій Команді і відчуваю важливість того, що ми робимо.

  • Проєкт «Центр розвитку громадської активності»: що він дасть громадським активістам, і вам особисто?

Насправді до цього проєкту ми йшли декілька років, на нарадах часто звучала ідея створення такого Центру. Фактично він є наслідком нашої постійної комунікації з громадськими активістами. Активні люди з громад наголошували, що їм недостатньо лише тренінгів, семінарів і форумів. Їм потрібна підтримка постійно – від моменту виникнення ідеї до фінального звіту. Саме тому ми працюємо для них постійно – надаємо консультації, робимо огляд грантових можливостей, проводимо навчання і мотиваційні заходи.

  • Як змінилася ситуація з громадською активністю у Тернопільській області (та інших регіонах, де ви працюєте) за останні роки?

Як на мене то вони стали якіснішими. Чимало тих, кого ми раніше навчали, вже самі проводять тренінги, засновують громадські організації та реалізовують власні проєкти. Проте важливо достукатись до активних мешканців найвіддаленіших сіл та селищ.

  • Чого, на вашу думку, не вистачає громадському сектору?

Згуртованості. Ми бачимо, які класні проєкти і ініціативи реалізовують у різних громадах, різних областях. Проте, про такі речі мало хто знає – активісти однієї громади не знають, що робиться в іншій. Або того гірше – коли не знають, що робиться іншими активістами у їхній громаді. Тому потрібно налагоджувати якісну комунікацію, обмінюватись досвідом, працювати спільно.

  • Назвіть три основні завдання, які ви ставите перед собою на найближчий рік?

В особистому житті – виховання сина. В громадській роботі – допомога своїм колегам у підготовці проєктних заявок та їх переклад.

  • Що надихає вас працювати з громадськими активістами?

Напевно, нові успіхи тих, хто долучається до наших проєктів. Я радію, коли бачу прогрес росту у людях-учасниках наших проєктів, усвідомлюючи, що у цьому є й заслуга роботи нашої організації.

  •  Яким ви бачите «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» через 5 років?

Дивлячись на ту динаміку, яка є сьогодні – навіть важко уявити що буде через 5 років! Враховуючи, що ми все більше робимо всеукраїнських проєктів то за такий термін у нашому “портфелі” буде чимало міжнародних проєктів і партнерств. Вірю, що Команда добряче збільшиться – менеджери проєктів, експерти, консультанти. Такою армією ми точно зможемо допомогти усім активістам, які потребують нашої підтримки.

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль