fbpx

Ірина Масло: «Працюючи в цій команді, я можу допомагати іншим, а це надихає та додає сил»

Рубрика Новини

Знайомство з командою ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» триває. Сьогодні ми вам розповімо про Ірину Масло – проєктну менеджерку ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад». Також Ірина займається перекладом проектних заявок нашої організації та відповідає за організаційні питання проведення заходів.

Детальніше про неї та її професійний шлях ви можете почитати у нашому вже традиційному інтерв’ю.

  • Розкажіть про себе, свої хобі, захоплення

Мене звуть Ірина Масло, я мама двох дівчаток, чим я надзвичайно пишаюся. Мої хобі – випічка та читання книг, на які, на жаль, залишається дуже мало часу.

  • Як довго ви працюєте у громадському секторі?

Я розпочала займатися громадською діяльністю ще в університеті, ставши засновницею та керівником мистецької студії «Дзеркало». Тоді я організовувала літературні та музичні міні-фестивалі, популяризувала мистецтво та культуру. Більш активно та різнопланово вдалося долучитися до громадського сектору у січні 2018 року, коли стала частиною команди ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад».

  • Якими проєктами пишаєтеся найбільше?

У нас було багато проєктів і всі вони успішні по-своєму. Але я б хотіла відзначити проєкт «Децентралізація в дії: підтримка розробки дорожніх карт для місцевих громад», який реалізовувався за підтримки  Посольства Великої Британії в Україні. Це був мій переший особистий успіх, як менеджерки проєкту, звичайно, за підтримки колег, які підказували та допомагали. Після цього проєкту я остаточно зрозуміла, що хочу й надалі працювати в громадському секторі, мені подобається ця робота.

  • Продовжіть речення: «Я в команді громадської організації  «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад», оскільки…»

Оскільки це команда в якій комфортно працювати, рости, розвиватись та самовдосконалюватись. Це дружній колектив з неймовірною внутрішньою атмосферою, що надихає на створення та впровадження все нових та нових проєктів.

  • Проєкт «Центр розвитку громадської активності»: що він дасть громадським активістам, і вам особисто?

На мою думку, це великий поштовх для активістів, який дає розуміння, що ти не один. Завдяки проєкту активісти, ті, що вже працюють в громадських організаціях, чи ті, які лише починають свою активну діяльність, можуть отримати пораду, консультацію та навчитись чогось нового на тренінгах. До речі, тематику заходів, які ми проводимо, визначають саме громадські активісти, оскільки для нас важливо, щоб вони отримували якісну та потрібну інформацію.  

  •  Як змінилася ситуація з громадською активністю у Тернопільській області (та інших регіонах, де ви працюєте) за останні роки?

Важко відповісти, але, на мій погляд, останніми роками появилося більше людей, які готові працювати в громадському секторі. Все більше громадських активістів самостійно реалізовують проєкти, які приносять користь для громад, малих міст чи селищ. Така динаміка радує, сподіваюся, з часом громадська активність буде тільки збільшуватися.

  • Чого, на вашу думку, не вистачає громадському сектору?

Як на мене, не вистачає організованості та стабільності в реалізації проєктів. Буває, появляється громадська організація, втілює кілька проєктів і кудись зникає. Чому так стається? У всіх різні причини, але ця проблема поширена.

  • Назвіть три основні завдання, які ви ставите перед собою на найближчий рік?

Перше завдання – це впровадження вже існуючих проектів. Друге – розробка наступних стратегічних кроків організації, задля оптимізації нашої діяльності. Третє завдання – особистісний розвиток, як в рамках організації, так і за її межами.

  • Що надихає вас працювати з громадськими активістами?

У першу чергу відчуття, що твоя робота важлива для них та потрібна. Особливо приємно, коли бачиш їхні успіхи і розумієш, що маєш до цього відношення. Я колись, розпочинаючи громадську діяльність у студентські роки, зіштовхнулася з багатьма невідомими для мене питанням та проблемами, а допомогти було нікому. Зараз, маючи певний досвід та працюючи в команді професіоналів, можу допомагати іншим, а це надихає та додає сил.

  •  Яким ви бачите «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» через 5 років?

Я бачу успішну громадську організацію, яка працює на всеукраїнському рівні та має велику кількість реалізованих проєктів.

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль