fbpx

Інституційні гранти для молодіжних організацій

Рубрика Новини

Програма «Мріємо та діємо» оголошує конкурс на отримання інституційних грантів для українських молодіжних організацій, а також організацій, які працюють із молоддю та підтримують молодіжне лідерство задля формування української ідентичності, заснованої на цінностях, аби такі організації могли мати довготерміновий вплив в Україні. Кінцевий термін подання заявки – 18:00 22 грудня 2021 року..

Нагадуємо, що цілі програми «Мріємо та діємо» такі:  

Ціль 1: розширення економічних можливостей через молодіжні інновації, підприємництво та готовність до розвитку кар’єри.

Ціль 2:  підвищення громадянської активності молоді – участі у прийнятті рішень та розвитку громад.

Ціль 3: посилення потенціалу молоді бути рушійною силою українського плюралізму та розбудови поваги до різноманітності.

Ціль 4: дослідження та вивчення даних, тенденцій та підходів, пов’язаних із молоддю, що визначають молодіжну політику та зміст програми.

 

Інституційні гранти мають відповідати цілям програми та бути спрямовані на національні чи регіональні організації, які мають потенціал для просування національної молодіжної політики, поділяють принципи та цінності програми «Мріємо та діємо», але не повністю сформовані та потребують підтримки розвитку їхнього організаційного потенціалу.

IREX заохочує діяльність, спрямовану на залучення молоді та на лідерство у розв’язанні проблем, пов’язаних із громадами, та на просування гендерної рівності й соціальної інтеграції, розмаїття, плюралізму.

Основна підтримка

Ґрунтуючись на результатах початкового етапу підтримки (прагнення підвищити продуктивність, якість розроблених результатів та рекомендації консультантів), IREX пропонуватиме більш довготермінову щорічну основну підтримку на термін до тридцяти чотирьох (34) місяців, яка передбачатиме:

  1. Суму до 100 000 дол. США, яка щорічно поновлюється, відповідно до чіткого та вимірного плану підвищення ефективності діяльності організації. План буде містити п’ятирічне стратегічне бачення та конкретні цілі щодо нарощування ключового потенціалу (персонал та системи) та ефективності (вимірювані результати діяльності) відповідно до місії організації. Рівні фінансування будуть узгоджені з конкретними результатами виконання плану (разом із запропонованими покращеннями в управлінні проєктами, застосуванні принципів гендерної рівності та соціальної інклюзії (ГРСІ) та/або оптимізацією роботи фінансових систем), рамками результатів та загальним бюджетом організації на період виконання.
  2. Постійну тісну координацію з командою IREX під час розробки, впровадження та моніторингу комплексного робочого плану покращення ефективності організації, включно з технічною підтримкою досягнення фінансової стійкості.
  3. Продемонстрований прогрес порівняно з контрольними показниками річних результатів організаційної спроможності та ефективності діяльності (як інституційних, так і програмних), розроблених і затверджених на початковому етапі.

Вимоги та умови можна знайти тут.

Маєте запитання? Надсилайте їх до 29 листопада 2021 року на пошту grants.diemo@irex.org. Відповіді на запитання будуть опубліковані 2 грудня 2021 року тут: https://www.mriemotadiemorazom.org/.

Кінцевий термін подачі заявки – 22 грудня 2021 року до 18:00 за місцевим часом у Києві

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль