fbpx

Як будувати кар’єру навчатимуть молодь Рівненщини

Дуже часто на перешкоді до омріяної роботи стоїть страх або брак досвідуу написанні резюме або самопрезентації перед роботодавцем. Щоб підвищити спроможність молоді  у побудові власної кар’єри у суботу, 22 травня, Рівному Світлана Найчук проведе безкоштовний тренінг «Мітап «Правильна кар’єра»  у Платформі взаємодії «Простір». Учасники зможуть отримати відповіді на свої питання: як правильно управляти кар’єрою, розвивати і планувати її, та розберуть найчастіші помилки  на етапах пошуку роботи, підготовки резюме, проходженні співбесіди, самопрезентації і подальшого професійного шляху.

Світлана Найчук – експерт з управління персоналом та кар’єрний консультант, 12 р. в управлінні персоналом, з них 8 HRD, сертифікований експерт, практикуючий HRD (в 26 років), директор з управління персоналом ГК «Автоград» (автоцентри Skoda, Volkswagen,  Honda, Renault, Hyundai, Fiat, Nissan). Світлана знає «з середини» всі професійні секрети та фішки: хто проходить конкурс на посаду, кого вибирають роботодавці, кому дають підвищення і кому піднімають зарплату.

Для кого цей тренінг?

Для тих, хто шукає роботу та немає необхідного досвіду, наприклад студентів. Цей тренінг точно підійде для тих, хто нещодавно освоївся в Рівному, і ще не знає усіх тонкощів побудови кар’єри у новому місті.

Для молодих мам, які довгий час перебували у декретній відпустці. Мабуть, впізнали себе? Ви часто задаєте питання: «Кому я потрібна з маленькою дитиною на руках?», «За час декрету я все забула і не зможу добре працювати», «Ніяк не збагну, як поєднувати дитину й роботу», «Я не знаю, чий займатися і ким хочу бути», «Що писати в резюме, якщо немає досвіду, а є декрет?». Всі ці страхи переслідують молодих мам, але є рішення, як з ними впоратися. В цьому Вам допоможе тренінг «Правильна кар’єра». Під час тренінгу Світлана Найчук, кар’єрний консультант, зупиниться на кожному страху, і допоможе Вам вчитися долати їх.

Для фахівців у віці 40-45+. Мабуть, часто Ви зустрічаєтеся з упередженим ставленням до себе при прийнятті на роботу. Комусь навіть прямим текстом говорять, що розглядають на посаду молодших кандидатів, декому без пояснень відмовляють у працевлаштуванні. Світлана Найчук, експерт у сфері кар’єрного консалтингу, розповість, чому так відбувається і що роботи (або не робити) зрілим консультантам, щоб залишатися затребуваним на ринку праці.

Наважтеся зареєструватися на тренінг, щоб отримати фахову консультацію.

Участь у події безкоштовна за умови попередньої реєстрації https://cutt.ly/jbJqRyW

Коли –  22 травня, Субота, 14:00 – 16:00

Де – Платформа взаємодії «Простір», головний корпус НУВГП, 4-й поверх

Рубрика: Новини
Facebook
Telegram
Twitter
Напишіть ваше звернення