fbpx
/
/
Гримайлівська селищна громада стала учасницею проєкту «Західноукраїнський хаб громадської активності»

Гримайлівська селищна громада стала учасницею проєкту «Західноукраїнський хаб громадської активності»

Share on facebook
Поширити
Share on telegram
Поширити
orange and blue clean informative new employee onboarding corporate training video 2 - Гримайлівська селищна громада стала учасницею проєкту «Західноукраїнський хаб громадської активності»

На адресу громадської організації “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад” надійшло 15 заявок від територіальних громад, які виявили бажання стати учасницями проєкту. За результатами оцінювання поданих анкет перемогу здобула команда з Гримайлівської селищної громади.

За умовами конкурсу учасницею проєкту могла стати лише одна територіальна громада з Тернопільської області. При оцінюванні заявок особлива увага зверталася на необхідність експертної підтримки ініціатив від громадських активістів та на мотивацію громади взяти участь в проєкті.

Вже невдовзі у Гримайлівській  громаді буде проведений дводенний тренінг щодо інструментів участі громадськості, управління проєктами, фандрайзингу та ефективної комунікації. Також учасники заходу отримають менторство у підготовці проєктів та фінансування одного проєкту, який буде обраний на конкурсній основі, у сумі еквівалентній 500 USD

“Вітаємо Гримайлівську громаду з перемогою в конкурсі. Невдовзі з командою, яка реєструвалася на конкурс, зв’яжуться наші менеджери для уточнення всіх деталей. Громади Тернопільщини, які не стали учасницями проєкту, не розчаровуйтеся – попереду буде ще чимало заходів, в яких ви зможете взяти участь”, – зазначив Максим Черкашин, керівник ГО “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад”.

Анологічні конкурси оголошуватимуться щокварталу для однієї з восьми областей – Львівської, Тернопільської, Рівненської, Волинської, Закарпатської, Хмельницької, Чернівецької та Івано-Франківської.

Захід проходитиме в рамках проєкту Західноукраїнський хаб громадської активності, який команда громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» реалізовує за підтримки фонду NED.

Категорія: Новини
Міста: Тернопіль
Share on facebook
Поширити
Share on telegram
Поширити
Напишіть ваше звернення