fbpx

Громади Прикарпаття підвищуютьсвою енергетичну незалежність

У «U-LEADз Європою» продовжують працювати з представниками територіальних громад у напрямку підвищення їхньої обізнаності з тем енергоефективності, відновлювальних джерел енергії та інших напрямків, які можуть підвищити енергонезалежність українських муніципалітетів.

Команда регіонального офісу U-LEADв Івано-Франківській області організувала дві інформаційні сесії для представників громад шести областей заходу України.

«Ми продовжуємо працювати над підвищенням енергетичної безпеки територіальних громад. Очікуємо на складний зимовий період, тому до нього потрібно готуватися завчасно. Тематика енергобезпеки вже стала традиційною для ULEAD, якій ми приділяємо чимало уваги, розуміючи її актуальність та затребуваність зі сторони громад. Наші експерти допомагають громадам вирішувати питання щодо підвищення енергетичної незалежності та готові й надалі посилювати їхню спроможність у цьому напрямку», – наголосив радник з питань децентралізації та місцевого самоврядування U-LEADМаксим Чопей.

Експерт з питань енергоефективності U-LEAD  Дмитро Сакалюк розповідав про відновлювальні джерела енергії, правильне використання яких дозволить підвищити енергетичну безпеку громад та забезпечить їх необхідними енергетичними ресурсами.

Дмитро Сакалюк зазначив, що питання енергобезпеки та відновлювальних джерел енергії не є новими, але зараз стали надзвичайно актуальними. Експерт переконаний, що громадам слід завчасно планувати випровадження рішень у цьому напрямку та не зволікати з їхнім впровадженням.

За два дні роботи представники громад розглянули низку питань, серед яких відновлювальні джерела енергії, встановлення сонячних та вітрових електростанцій.

Також експерт презентував кращі практики впровадження відновлювальних джерел енергії в територіальних громадах України.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян, та розширює можливості громад.

 

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль