fbpx

Громади Львівщини продовжують роботу над планами комунікації змін

Рубрика Новини
МістоЛьвів

У рамках Мережі з обміну досвідом «Створення плану комунікацій змін у громаді», яку запустили в Програмі «U-LEAD з Європою», відбувся онлайн-тренінг щодо комунікаційного аудиту. Подію організували у регіональному офісі U-LEAD у Львівській області.

З представниками громад дев’яти областей працювали Андрій Кулаков та Мілена Комар, експерти ГО «Інтерньюз-Україна».

«Під час таких тренінгів учасники мають можливість більше взаємодіяти та отримувати практичні навики для своєї роботи. Громади-учасниці Мережі обрали тематику змін, над якими вони працюватимуть в рамках навчальної ініціативи. У цій групі – це гуманітарна сфера, тому заходи побудовані таким чином, щоб максимально відповідати цій темі та запитам від громад», – розповіла керівниця регіонального офісу U-LEAD у Львівській області Галина Хрущак.

Учасники тренінгу багато працювали над інтерактивними завданнями, основна мета яких – навчити громади визначити потреби зацікавлених сторін та вміти з ними працювати. Експерти пропонували для аналізу різні комунікаційні кейси, які дозволяли наочно побачити помилки в комунікації героїв.

«Оцінюючи зовнішні комунікації, нам слід визначити роль суб’єкта, з яким ми плануємо комунікувати. Саме це є основою напрацювання комунікаційного механізму взаємодії з певною спільною чи окремими суб’єктами», – зазначила Мілена Комар.

Загалом в рамках Мережі з обміну досвідом «Створення плану комунікацій змін у громаді» відбулося вже два онлайн-семінари та тренінг. Попереду на громади-учасниці чекають нові навчальні заходи та індивідуальні консультації.

Нагадаємо, що від Львівщини в новій навчальній ініціативі беруть участь  Заболотцівська, Сколівська, Славська та Східницька територіальні громади. Загалом по Україні відібрано 48 територіальних громад, які протягом шести місяців з експертами U-LEAD працюватимуть над створенням якісних планів комунікації змін у різних сферах діяльності.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян, та розширює можливості громад.

 

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль