За ініціативи Григорія Панасюка голови організації молоді ППО ВП ХАЕС та за запрошенням активних учасників громадської організації «Успішна молодь Нетішина» 22 травня, команда прибрала територію м. Нетішин Хмельницької області.
![](https://activitycenter.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/22.04.-1-768x1024.jpg)
Загалом спільними зусиллями самих учасників заходу, у прибиранні поблизу водосховища ХАЕС зі сторони Острога, вдалося зібрати близько 60 сміттєвих мішків. І, не зважаючи на чисельну присутність і старанність який бажає прибрати рідний край, роботи вистачило всім. Працювали з запалом, із гарним настроєм. Адже ми хочемо жити в чистоті та комфорті.
«Минулого року наша ГО організовувала велике прибирання дамби в м.Нетішині. Цьогоріч організація молоді підтримала важливу ініціативу та організувала акцію в Острозі. Разом вдається все! Головне – бажання та гарна команда однодумців!», – коментує Катерина Костецька.
![](https://activitycenter.org.ua/wp-content/uploads/2021/05/holovna-1024x768.jpg)
Нагадуємо, що толока відбувається вже третє: перша відбулася 15.04.2021 року на території від млина до палацу культури «Енергетик», а друга відбулася 22.04.2021 року на території на дамбі вздовж річки Горинь.
«Приємно бачити, що молодь підтримує такі ініціативи, що мами з колясками беруться за прибирання, що малеча завзято допомагає своєму татові, а студенти з усвідомленням чогось важливого приєднуються і роблять безкорисну справу», – коментує Григорій Панасюк.