fbpx

Грантовий конкурс “Створення антикризових хабів для ОГC”

Рубрика Новини

 

Через повномасштабні воєнні дії, спричинені протиправними терористичними нападами з боку росії, велика кількість ОГС та громадських активістів були змушені покинути свої домівки з різних регіонів України та переміститися у більш безпечні.

У західних регіонах України спостерігається масове збільшення внутрішньо переміщених осіб (ВПО), їхня кількість з кожним днем зростає.

Велика кількість громадських активістів також переїхали в інші області у пошуках безпеки. Вони потребують можливості відновити свою діяльність у нових громадах, продовжувати виконувати свої місії, допомагаючи приймаючим громадам та місцевій владі у вирішенні існуючих проблем.

ІСАР Єднання розпочинає конкурс зі створення Антикризових центрів у кількох місцях у різних регіонах України.

Антикризовий ХАБ – це місце, куди можуть прийти ОГС та активісти та використовувати його, як коворкінг з доступом до Інтернету та необхідним обладнанням для продуктивної роботи на його території.

Антикризові ХАБи стануть координаційними центрами для ВПО активістів та ОГС і нададуть не лише можливості коворкінгу, а й послуги з розвитку потенціалу.

Основна цільова група проєкту – 5 ОГС (всього) у Волинській, Тернопільській, Чернівецькій, Львівській, Закарпатській, Івано-Франківській, Хмельницькій, Вінницькій, Рівненській, Сумській, Чернігівській областях, які демонструють спроможність діяти, як Антикризові ХАБи.

МЕТА ГРАНТОВОЇ ПРОГРАМИ

Створити сучасні хаби для локалізації та об’єднння активістів та ОГС. Забезпечити інфраструктурну та навчально-інформативну складову для сталого функціонування 5 хабів. Зміцнити спроможність швидкого реагування ОГС та активістів на суспільні виклики, шляхом залучення до проєктної діяльності, розробленою командою підтриманих ХАБів. Підтримати роботу Антикризових ХАБів, що будуть надавати послуги тим, хто втратив свої офіси та техніку через обстріли та проведення бойових дій.

ДОЗВОЛЕНІ ВИТРАТИ

У рамках запропонованого проєкту ОГС-заявникам буде дозволено:

  • придбання додаткового обладнання (за потреби);
  • оренда/обслуговування простору для коворкінгу;
  • забезпечення перекусами відвідувачів;
  • наймати персонал та постачальників послуг;
  • рекламувати свої послуги.

Після проведення відбору ІСАР Єднання організує дводенний мережевий захід для всіх ОГС та активістів, що дозволить об’єднати їх між собою та сприяти обміну ідеями та підходам.

Усі комунікації з грантовими менеджерами ІСАР Єднання учасники конкурсу здійснюють через “робочий кабінет” на сайті ІСАР Єднання, електронною поштою grant@ednannia.ua або за телефоном 044 2010160 (офіс ІСАР Єднання)

Дедлайн подачі заявок на конкурс: 26 серпня 2022 року

Максимально можлива сума гранту – 450 000 грн.

Тривалість проектів до 3,5 місяців.

Більше про конкурс на сайті ІСАР Єднання.

Проєкт “Створення антикризових хабів для ОГС” впроваджується ІСАР Єднання за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Джерело – Громадський простір

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль