fbpx

Грантовий конкурс “Інформаційна підтримка розвитку громадянського суспільства в Україні”

Рубрика Новини

ІСАР Єднання запрошує організації громадянського суспільства до участі в новому грантовому конкурсі “Інформаційна підтримка розвитку громадянського суспільства в Україні”

Грантовий конкурс проводяться у межах “Ініціативи секторальної підтримки громадянського суспільства України”, яка реалізовується ІСАР Єднання у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.

Через цей конкурс ми плануємо підвищити поінформованість громадян щодо діяльності громадянського суспільства в Україні. Покращити взаємодію людей з громадськими і благодійними організаціями.  

Конкурс включає два лоти:

Лот 1. Своєчасне та коректне висвітлення діяльності громадських і благодійних організацій

Головна цільова аудиторія за цим лотом – громадяни України з активною життєвою позицією, які готові долучатися до діяльності громадських і благодійних організацій, підтримувати їхні проєкти (у т.ч. фінансово) та яким бракує знань щодо організацій громадянського суспільства.

Проєктні пропозиції за цим лотом мають включати виробництво та оприлюднення тематичного контенту в медіа: окремих матеріалів та їх серій; спеціальних тематичних проєктів; тощо.

Наприклад, тематиками цих матеріалів можуть бути:

 • успішні проєкти, реалізовані ОГС в Україні;
 • вплив ОГС на позитивні зміни, які відбулися/відбуваються в Україні;
 • інтерв’ю з громадськими діячами/активістами/волонтерами;
 • інтерв’ю з громадянами, які отримують користь від діяльності ОГС;
 • підтримка фандрайзингових акцій ОГС;
 • висвітлення поточної діяльності ОГС;
 • інші тематики, які дозволяють досягти мети конкурсу.

Лот 2. Інформаційна підтримка розвитку громадянського суспільства в Україні

Головна цільова авдиторія за цим лотом – власне громадські та благодійні організації, а також інші важливі для розвитку громадянського суспільства стейкголдери (представники органів державної влади та місцевого самоврядування, інші медіа, дослідницькі та академічні кола тощо).

Проєктні пропозиції за цим лотом мають включати виробництво та оприлюднення тематичного контенту в медіа: окремих матеріалів та їх серій; спеціальних тематичних проєктів у межах діючих рубрик; відкриття нових тематичних рубрик тощо.

Наприклад, тематиками цих матеріалів можуть бути:

 • історії змін, організаційного розвитку, інституційного зміцнення ОГС (у тому числі й тих, що відбулися завдяки Платформі розвитку громадянського суспільства «Маркетплейс»);
 • вплив ОГС на позитивні зміни, які відбулися/відбуваються в Україні;
 • кращі практики залучення коштів (донейтів) від громадян/бізнесу;
 • дослідження, аналітика, тренди розвитку громадянського суспільства (у тому числі порівняння закордонного та українського досвіду);
 • законодавчі та нормотворчі ініціативи у сфері регулювання діяльності ОГС;
 • податкові механізми фінансування діяльності ОГС (відсотковий механізм, податкова знижка тощо);
 • адвокаційні зусилля для покращення середовища, в якому оперує громадянське суспільство (у тому числі адвокаційні кампанії, які проводяться Ініціативою);
 • інші тематики, які дозволяють досягти мети конкурсу.

Більше читайте  у Запрошенні до участі за посиланням.

Кінцевий термін подання заявкидо 30 квітня 2021 року включно.

Питання стосовно цього конкурсу можна надсилати електронною поштою на адресу grant@ednannia.ua або звертатись за телефоном 0 800 50 77 45 у офіс ІСАР Єднання.

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль