fbpx

Експерти U-LEAD провели консультацію для керівників молодіжних центрів з громад Львівщини

Рубрика Новини

Нещодавно за організаційної підтримки Регіонального офісу U-LEAD у Львівській області відбулася консультація щодо організаційно-правових засад діяльності молодіжних центрів. Такий запит наша команда отримала від Львівського обласного молодіжного центру.

З керівниками молодіжних центрів Львівщини працювали експерти U-LEAD з тематичної робочої групи «Залучення громадськості». Наші фахівці проаналізували ключові нормативно-правові документи, які регламентують створення та діяльність молодіжних центрів в Україні. Акцентувалася увага на мережуванні центрів та розглядалися форми власності.

Експерти U-LEAD розповіли про фінансову-господарську діяльність Центрів та основні повноваження директорів (керівників) таких установ. Не оминули увагою й питання щодо ведення діловодства, демонструючи приклади певних видів документації.

Обговорювалися шляхи взаємодії молодіжних центрів з громадськістю та місцевою владою на прикладі  успішних кейсів з інших громад України.

За словами керівника комунального закладу Львівської обласної ради “Львівський обласний молодіжний центр” Івана Сапси, на Львівщині діє 28 молодіжних центрів комунальної власності, всі вони в статусі окремих юридичних осіб.

«У нас немає фахівців, які могли б проконсультувати щодо діяльності молодіжних центрів. Бракувало розуміння як юридично забезпечити функціонування Львівського обласного молодіжного центру. Схожі питання турбували й керівників інших молодіжних центрів, які діють в громадах області. Онлайн-зустріч з експертами U-LEAD була надзвичайно корисною та дозволила нам отримати відповіді на питання, які найбільше нас цікавили», – ділиться Іван Сапса.

Він зазначив, що 16 молодіжних центрів реалізовують спільний проєкт у Львівській області. У рамках проєкту в громадах організовуються освітні заходи для місцевої молоді – тренінги, майстер-класи чи лекції.

«Вдячні експертам Програми «U-LEAD з Європою» за надану консультацію та розраховуємо на подальшу співпрацю. Отримавши рекомендації, ми їх обговорили та зрозуміли, що нам слід удосконалювати низку напрямків в роботі, тому будемо звертатися по експертну підтримку», – резюмував Іван Сапса.

Сподіватимемося, що отримані знання та досвід будуть корисними для керівників молодіжних центрів Львівщини та допоможуть їм у майбутньому.

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль