fbpx

Експерти допоможуть двом закарпатським громадам розробити концепції управління відходами

Рубрика Новини
МістоУжгород

Для представників органів місцевого самоврядування експерти «U-LEAD з Європою» запустили нову навчальну ініціативу «Кроки для спеціалістів. Управління відходами». Закарпаття у навчальній ініціативі представляють Виноградівська та Іршавська територіальні громади. Про це інформують у регіональному офісі U-LEAD у Закарпатській області.

Для участі у новій навчальній програмі загалом по Україні було відібрано 48 територіальних громад. Представники громад протягом кількох місяців проходитимуть комплексне навчання, основна ціль якого полягає у напрацюванні концепцій проєктів щодо управління відходами.

Основна мета навчальної програми полягає у покращенні розуміння ролі та відповідальності громад в управлінні відходами, підвищенні спроможності громад в розробці та впровадженні спільних проєктів регіонального значення в сфері управління відходами.

У регіональному офісі зазначили, що навчальна програма складається із чотирьох модулів з теоретичною та практичною частинами, які допоможуть представникам громад напрацювати якісну систему управління відходами, включаючи низку управлінських та фінансових питань.

З учасниками начальної ініціативи працюватимуть Дмитро Лазненко, Віктор Гуденець та Тетяна Омельяненко, експерти з питань управління відходами «U-LEAD з Європою».

Команди фахівців з громад  у вересні-грудні пройдуть комплексне навчання, після чого відбудеться відбір проєктних ідей та розробка самих проєктів щодо управління відходами.  Відібрані на конкурсній основі проєкти отримають супровід від експертів U-LEAD під час їхнього впровадження.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян, та розширює можливості громад.

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль