fbpx

Дві волинських громади удосконалять велоінфраструктуру за підтримки U-LEAD

Стартувала нова ініціатива U-LEAD з підтримки  розвитку велоінфраструктури в громадах. Від Волині для участі в програмі були відібрані  Маневицька та Люблинецька територіальні громади. Про це інформують фахівці Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Волинській області

«Темі мобільності «ULEAD з Європою» приділяє багато уваги та проводить низку заходів. Дехто вже брав участь у наших програмах мобільності у 2018 році. У вересні цього року ми запустили новий проєкт щодо розвитку велоінфраструктури. Заходи включатимуть обмін досвідом між територіальними громадами та онлайн-візит в одну з громад України. Сподіваюся після завершення ініціативи побачити безпечні велошляхи в громадах-учасницях ініціативи», – підкреслив Андрей Хорват, Заступник Директора «U-LEAD з Європою» від GIZ.

Нова ініціатива від «U-LEAD з Європою» включатиме обмін досвідом серед українських громад,  навчальний онлайн-візит до однієї з українських громад, консультативну підтримку експерта на етапі планування веломережі, зустріч з обміну досягненнями. Також за результатами навчання, найактивніші громади зможуть отримати додаткову підтримку для реалізації спільних проєктів.

Під час вступного семінару, учасники ознайомилися з концепцією сталості у сфері сільської та міської мобільності. Також експерти ознайомили учасників навчальної програми із законодавчими документами та різними видами мобільності, доступними для мешканців громад.

«Приємно, що ми розпочинаємо навчання в рамках нової ініціативи. Дякуємо територіальним громадам за чудові проєктні заявки, нам було складно проводити відбір. Ми працюватимемо багато у практичному вимірі, у форматі домашніх завдань та індивідуальних консультацій, що дозволить покращити веломережу в громадах, які беруть участь в програмі», – наголосив Вадим Денисенко, експерт з розвитку сталої мобільності «U-LEAD з Європою».

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «ULEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. ULEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян, та розширює можливості громад.

 

Рубрика: Новини
Facebook
Telegram
Twitter
Напишіть ваше звернення