fbpx

Дайджест актуальних грантових можливостей у серпні

Рубрика Новини

Команда Центру розвитку громадської активності започатковує щомісячний дайджест актуальних грантових можливостей для громадського сектору та органів місцевого самоврядування.  

Оксана Качурівська, експертка проєкту із залучення ресурсів для розвитку громад, співпраці з міжнародними партнерами та донорськими організаціями, підготувала добірку грантових можливостей у серпні 2020 року. Ознайомитися з дайджестом можна за цим посиланням.

Нагадаємо, що проєкт «Центр розвитку громадської активності» охоплює шість областей України – Тернопільську, Івано-Франківську, Львівську, Рівненську, Хмельницьку та Чернівецьку. У рамках проєкту будуть проведені ряд форумів та тренінгів направлених на покращення використання інструментів участі у громадах та інших тем. Для громадських активістів будуть надаватися консультації з правових питань, фінансового менеджменту, фандрейзингу та з питань написання проєктних заявок. Також буде здійснюватися супровід по підготовці документів для реєстрації громадської організації та розвитку її інституційної спроможності.

Зазначимо, що проєкт реалізовує громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад», за підтримки Європейського фонду за демократію (EED).

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль