fbpx

АНОНС! Форум «Бренд громади та розвиток туризму – як це монетизувати?»

Розвиток туризму одна з пріоритетних цілей, яку ставлять перед собою велика кілька територіальних громад України. Даний процес тісно пов’язаний з брендингом території та розробкою відповідної авдентики.

Багато муніципалітетів мають на своїй території цікаві туристичні об’єкти, але не отримають від цього жодних дивідендів. Причин, чому виникають такі ситуації багато, але громадам та зацікавленим представникам громадського сектору необхідно напрацьовувати комплекс заходів та ставити перед собою конкретні цілі, щоб вирішити проблему.

Існує й інша тенденція, коли громада достатньо успішно та динамічно розвивається у туристичному плані, але, коли необхідно виходити на новий рівень починають виникати певні труднощі. Подібні питання потребують обговорення та детального вивчення,включаючи експертний супровід та ознайомлення з кращими практиками брендингу територій та розвитку туризму.

Команда громадської організації Освітньо-аналітичний центр розвитку громад в рамках проєкту Центр розвитку громадської активності запрошує взяти участь у форумі присвяченому туризму та брендингу територій.

Цільова аудиторія: працівники органів місцевого самоврядування, громадські активісти, представники туристично-інформаційних центрів та інших організацій, які працюють над розвитком туризму.

Географія форуму: Тернопільська, Рівненська, Хмельницька, Львівська, Чернівецька та Івано-Франківська області

Форум відбудеться 22-23 липня у місті Тернополі в офлайн режимі.

Для участі у форумі необхідно зареєструватися за лінком – https://cutt.ly/omodk60 та пройти конкурсний відбір.

Дедлайн прийому заявок: 13 липня, 17.00 год. Оголошення відібраних учасників: 14 липня на сайті та сторінці громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад».

Організатори забезпечують учасників заходу проживанням, харчування та здійснюють компенсацію за транспорті витрати.


Захід проходитиме в рамках проєкту Центр розвитку громадської активності за підтримки European Endowment For Democracy

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль