fbpx

АМУ та Мінрегіон роз’яснили громадам, як підготувати проєкти регіонального розвитку за фінансування ЄС

Рубрика Новини

22 вересня 2020 року відбувся спільний онлайн захід АМУ та Мінрегіону із надання роз’яснень щодо особливостей підготовки та подання на конкурс проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.Спікери: Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан, радник Міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря, т.в.о. директора Директорату регіональної політики Мінрегіону Алла Кінщак, державний експерт Директорату регіональної політики Мінрегіону Олексій Будик, державний експерт Директорату регіональної політики Мінрегіону Олександр Бондар, радниця Прем’єр-міністра України Валентина Москаленко.Модератор заходу – експерт із розроблення законодавства та управління ресурсами органів місцевого самоврядування Людмила Даменцова.Онлайн трансляція велася із зали засідань Асоціації міст України. До перегляду долучилося понад 350 учасників, які попередньо пройшли реєстрацію за посиланням на сайті АМУ.

Захід відкрив Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан. Він привітав усіх, хто долучився до конференції та наголосив, що Асоціація міст України зібрала питання від органів місцевого самоврядування щодо особливостей підготовки та подання на конкурс проєктів регіонального розвитку і передала Мінрегіону на опрацювання.Наше завдання – максимально зрозуміло донести до Вас інформацію щодо конкурсних умов. Щоб Ваші проекти були якісними, конкурентоспроможними і громади отримали кошти для впровадження запланованих заходів– сказав О.СлобожанТакож Виконавчий директор АМУ наголосив, що найближчим часом Асоціація міст України спільно із Мінрегіоном знову проведе такий захід, щоб громади змогли отримати відповіді на усі запитання щодо підготовки та подання проєктів.

  • Презентація Мінрегіону про Конкурс проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу (завантажити)
  • Відеоінструкція “Як подати проєкт на Конкурс” (завантажити)

Пропонуємо переглянути відео заходу за посиланням. Пароль для входу – gXwp2nVW


Нагадуємо, 3 вересня 2020 року Міністерство розвитку громад та територій України оголосило про старт конкурсного відбору проєктів регіонального розвитку, які будуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу. Відбір проєктів буде проходити в рамках Угоди про фінансування «Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України», укладеної між Урядом України та Європейською Комісією.

Facebook
Telegram
Twitter
Автор
Схожі останні новини
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль