fbpx

Форум «Місцеве самоврядування та громадський сектор: розвиток через співпрацю»

Актуальність події:Актуальні
Facebook
Telegram
Twitter
У місті Тернополі 30-31 травня відбудеться форум «Місцеве самоврядування та громадський сектор: розвиток через співпрацю».

Ефективний діалог між владою та громадським сектором є першим кроком для впровадження змін. Якісна комунікація представників органів місцевого самоврядування та громадського сектору дозволяє оперативно реагувати на виклики, реалізовуючи спільні проєкти та ініціативи. Які формати такої співпраці? Як партнерства ОМС та ОГС впливають на місцевий регіональний розвиток? Чому місцеве самоврядування та громадський сектор не конкуренти, а партнери? Відповіді на ці та інші питання шукатимуть спікери і учасники нашого форуму.

Географія форуму: Тернопільська, Рівненська, Волинська, Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька, Хмельницька та Закарпатська області.
 Цільова аудиторія: керівники та представники громадських організацій, ініціативних груп, благодійних організацій.
Коли: 30 та 31 травня 2024 року
Для участі у форумі необхідно зареєструватися за посиланням  та пройти конкурсний відбір
Дедлайн прийому заявок – 20 травня об 17.00
Оголошення відібраних учасників – 21 травня.
Форум проходитиме в режимі офлайн у м. Тернополі з дотриманням усіх правил безпеки. Онлайн-трансляція заходу не передбачена.
Організатори забезпечують учасників заходу безкоштовним проживанням у двомісних номерах, харчуванням та роздатковими матеріалами. Також здійснюється часткова компенсація за транспортні витрати у розмірі до 600 грн. у дві сторони за наявності підтверджуючих проїзних документів (квитки на автобус чи потяг 2-го класу або плацкарт. Кошти за пальне не відшкодовуються).
__________________
Захід відбудеться в рамках проєкту «Зміцнення спроможності ОГС у західних областях України», який реалізовує ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства».
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль