fbpx

Форум «Бізнес та громадський сектор: точки дотику та росту»

Актуальність події:Актуальні
поч. 10:00 28 Березня, 2024
до 16:00 29 Березня, 2024
Місце проведення: Тернопіль
Facebook
Telegram
Twitter
У місті Тернополі 28-29 березня відбудеться форум «Бізнес та громадський сектор: точки дотику та росту». Захід організовує команда ГО “Освітньо-аналітичний центр розвитку громад”.

Громадський сектор та бізнес в умовах війни зіштовхнулися з низкою викликів, але зуміли адаптуватися до нових умов та активно реалізовують спільні соціальні ініціативи. Співпраця бізнесу і громадського сектору – ключовий елемент низки успішних проєктів та ініціатив. Ця синергія дозволяє швидко знаходити рішення та досягати ефективних результатів. Як це відбувається на практиці обговорюватимуть спікери та учасники  форуму.

Географія форуму: Тернопільська, Рівненська, Волинська, Львівська, Івано-Франківська, Чернівецька, Хмельницька та Закарпатська області.
Цільова аудиторія: керівники та представники громадських організацій, ініціативних груп, благодійних організацій.
Коли: 28 та 29 березня 2024 року
Для участі у форумі необхідно зареєструватися за посиланням та пройти конкурсний відбір.
Учасникам форуму пропонується можливість взяти участь у спеціальному блоці «ВзаємоДІЯ: парад успішних кейсів співпраці бізнесу та організацій громадянського суспільства». Для цього необхідно у реєстраційній формі описати досвід такої співпраці, а найкращі відібрані історії будуть презентовані на заході представниками відповідних організацій.
Дедлайн прийому заявок – 14 березня об 15.00
Оголошення відібраних учасників – 15 березня.
Форум проходитиме в режимі офлайн у м. Тернополі з дотриманням усіх правил безпеки. Онлайн-трансляція заходу не передбачена.
Організатори забезпечують учасників заходу безкоштовним проживанням у двомісних номерах, харчуванням та роздатковими матеріалами. Також здійснюється часткова компенсація за транспортні витрати у розмірі до 600 грн. у дві сторони за наявності підтверджуючих проїзних документів (квитки на автобус чи потяг 2-го класу або плацкарт. Кошти за пальне не відшкодовуються).
Захід відбудеться в рамках проєкту «Зміцнення спроможності ОГС у західних областях України», який реалізовує ГО «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства».
Залишіть заявку і ми надамо Вам інформацію, яка Вас цікавить
Телефонуйте
Пишіть нам у месенджери
Заходьте
вул. Олени Кульчицької 2, Тернопіль