Центр розвитку громадської активності
147 members
1 photo
43 links
Download Telegram
to view and join the conversation
Днями відбувся старт нової рубрики #ЗапальнаРозмова, яка реалізується в рамках проєкту «Центр розвитку громадської активності». Нагадаємо, гостем першого випуску був відомий спортсмен, чемпіон світу з біатлону серед чоловіків Дмитро Підручний.

Ми вирішили поділитися з вами найкращими моментами з нашої #ЗапальноїРозмови, зокрема ви ознайомитеся з відповідями на найцікавіші питання, які задавали учасники Дмитру Підручному. Отож, вперед.

https://activitycenter.org.ua/pershym-vydom-sportu-iakym-ia-zajmavsia-b/
Заступниця директора з виховної роботи і практичної підготовки Коломийського навчально-наукового інституту(КННІ) Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника, викладачка кафедри філології КННІ, кандидатка філологічних наук, просвітянка, активна громадська діячка Галина Волощук в інтерв’ю для рубрики #ЛідериЗмін наголосила, що влада і громадські активісти разом в силі побороти кризу і вийти на шлях прогресивного й швидкого розвитку нашої країни, розповіла про свої цікаві проєкти, а також порадила активістам ніколи не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою не одну, а кілька цілей, не розчаровуватися і мати більше мотивації.😎⤵️

https://activitycenter.org.ua/halyna-voloshchuk-robliu-te-shcho-liubliu-liub/