fbpx

Учасниця першого випуску рубрики #ЗапальнаРозмова отримала свій подарунок

  • 13.01.2021
Share on facebook
Поширити

Нагадуємо, що 25 рудня вийшов в ефір перший випуск нової рубрики #ЗапальнаРозмова, яку організувала команда громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» в рамках проєкту «Центр розвитку громадської активності».

Першим гостем рубрики став Дмитро Підручний, перший в історії України чемпіон світу з біатлону серед чоловіків, відомий спортсмен та громадський активіст. Учасники, під час реєстрації на захід, залишали запитання, на які б хотіли почути відповіді в прямому ефірі. Саме він визначив автора найцікавішого для нього запитання.

 Переможницею стала Аліса Пасько з міста Тернопіль. Днями пані Аліса отримала свій оригінальний подарунок від Дмитра – спортивний біб з автографами членів Національної збірної України з біатлону. Наша команда вітає переможницю!

Переглянути відео-запис першого випуску рубрики #ЗапальнаРозмова можна за цим посиланням.

Ми продовжуємо готуємося до другого випуску рубрики і вже невдовзі розповімо про нового гостя з яким буде справжня #ЗапальнаРозмова.

Проєкт «Центр розвитку громадської активності», який реалізовує громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» за підтримки Європейського фонду за демократію (EED).

Експерти партнерських організацій:

Оксана Качурівська

Василь Марцинкевич

Заплановані заходи

Наші діючі проєкти

Пандемія – як шанс для удосконалення роботи дрібних фермерів заходу України

Школа демократичного врядування для молоді

Відкритий ринок -rynok.in.ua

“Центр розвитку громадської активності”

Ми в областях

Напишіть ваше звернення