fbpx

Програма «Служба Старших Експертів (SES) оголосила прийом заявок на 2021 рік

  • 07.04.2021
Share on facebook
Поширити

Програма «Служба Старших Експертів» (SES) розпочала прийом заявок для органів місцевого самоврядування, підприємств та інших установ. Служба Старших Експертів (SES) – провідна німецька організація та однойменний благодійний фонд, що направляє фахівців з Німеччини на проекти в інші країни на громадських засадах.

Експерти із різноманітних сфер діяльності, які мають багаторічний професійний досвід, готові на безоплатній основі працювати на будь-якому підприємстві та надати співробітникам допомогу, відповідно до поставлених керівником задач.

Проєкт знаходить потрібного фахівця, виходячи з запиту замовника та індивідуальної ситуації на підприємстві. Проблеми, які вирішуються експертами, полягають, в першу чергу, в підвищення кваліфікації персоналу та наданні практичної допомоги при вирішенні задач технічного та організаційного характеру (як то вдосконалення виробництва, організація підприємства, поліпшення якості, навчання персоналу, розробка сучасних концепцій збуту і маркетингу, експорт продукції, модернізація виробництва та інше).

Що пропонує проєкт?

  • Безкоштовна подача заявки. Проект оплачує всі ключові видатки (страховки, перельоти, організаційні витрати на залучення експерта).
  • SES – це більше 12.000 експертів, які надають свою допомогу на громадських засадах. Секрет їхнього успіху – багаторічний професійний досвід в 50 галузях економіки і 500 професійних сферах.
  • Організація працює з 1983 року і вже реалізували понад 50.000 проектів в 160 країнах світу: в Африці і на Близькому Сході, в Азії та Середньої Азії, в Латинській Америці і Вест-Індії, в Центральній, Східній і Південно-Східній Європі, на Кавказі, а також в Україні.

SES надає підтримку:

  • малим і середнім підприємствам
  • органам комунального управління
  • палатам і економічним об’єднанням
  • соціальним та медичним закладам
  • шкільним і професійним освітнім установам

Як отримати експерта?

Експерта обирають на ос­нові стандартизованої заявки (якщо підприємству/установі менше 2-х років, то також додатку до заявки), яку потрібно надіслати представ­нику SES в Україні. Заповнюючи заявку, слід обов’язково ознайомитися з додатком щодо захисту персональних даних.

Тривалість проектів SES становить, як правило, від чотирьох до шести тижнів, максимум півроку. Організація додаткових проектів можлива в будь-який час.

До кого можна звернутися з додатковими запитаннями?

Контакти:

044 461 98 08, 067 233 47 50

ses@ucci.org.ua

Анкета для участі у програмі 

Додаткова анкета для молодих підприємств (до 2-х років)

Додаток щодо захисту персональних даних

На яку електронну адресу потрібно надіслати заповнену анкету?

ses@ucci.org.ua

Експерти партнерських організацій:

Оксана Качурівська

Василь Марцинкевич

Заплановані заходи

Наші діючі проєкти

Пандемія – як шанс для удосконалення роботи дрібних фермерів заходу України

Школа демократичного врядування для молоді

Відкритий ринок -rynok.in.ua

“Центр розвитку громадської активності”

Ми в областях

Напишіть ваше звернення